W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku

Kalendarz wyborczy

XML

Treść

Kalendarz wyborczy na kadencję 2024-2028

23.01.2024

Ostateczny termin wyboru przez Rady Programowe kierunków członków WKW

08.01.2024

Początek tworzenia listy elektorów w grupie wyborczej profesor i profesor Uczelni

08.01 – 26.01.2024

Składanie oświadczeń wymaganych do kandydowania do Kolegium Elektorów dla grupy wyborczej profesor, profesor Uczelni

26.01.2024

Zamknięcie listy elektorów w grupie wyborczej profesor i profesor Uczelni

26.01.2024

Szkolenie pt. "Jak przeprowadzić wybory?" kierowane do Wydziałowych Komisji Wyborczych, miejsce - baszta, godz. 13:00

30.01.2024

Wybory przedstawicieli w grupie pracowników niebędących nauczycielami  akademickimi do kolegium elektorów (Gmach główny ASP, Audytorium,  godz. 8:00-10:00)

12.02.2024

Wybory przedstawicieli pozostałych nauczycieli akademickich w grupach pracowników jednostek pozawydziałowych (w tym ZHITS) do Kolegium Elektorów (Gmach główny ASP, Baszta, godz.12:00-14:00)

Wybory do kolegium Elektorów w grupie wyborczej doktoranci. Wybory odbędą się w trybie elektronicznym. 

13.02.2024

Wybory przedstawicieli pozostałych nauczycieli akademickich w grupach pracowników Rzeźby i Intermediów do Kolegium Elektorów (Mała Zbrojownia, Plac Wałowy 15, godz.11:00-13:00)

Wybory przedstawicieli pozostałych nauczycieli akademickich w grupach pracowników Grafiki do Kolegium Elektorów (Dom Angielski, Chlebnicka 13/16, sala 205, godz. 11:00-13:00)

Wybory w grupie studentów Wydziału Rzeźby i Intermediów do Kolegium Elektorów (Mała Zbrojownia, Plac Wałowy 15, sala 16P, godz.14:00-16:00)

Wybory w grupie studentów Grafiki  do Kolegium Elektorów  (Dom Angielski, Chlebnicka 13/16, sala 302, godz. 14:00-16:00)

Wybory przedstawicieli pozostałych nauczycieli akademickich w grupach pracowników Wydziału Wzornictwa  do Kolegium Elektorów (Gmach główny ASP, Audytorium,  godz. 12:00-14:00)

Wybory w grupie studentów Wzornictwa do Kolegium Elektorów  (Gmach główny ASP, Audytorium,  godz. 17:00-18:00)

14.02.2024

Wybory przedstawicieli pozostałych nauczycieli akademickich w grupach pracowników Wydziału Architektury do Kolegium Elektorów (Gmach główny ASP, Audytorium, godz. 17:00-19:00)

Wybory w grupie studentów Architektury do Kolegium Elektorów  (Gmach główny ASP, Audytorium,  godz. 19:00-20:00)

15.02.2024

Wybory przedstawicieli pozostałych nauczycieli akademickich w grupach pracowników Malarstwa do Kolegium Elektorów (Gmach główny ASP, Audytorium,  godz. 12:00-14:00)

Wybory w grupie studentów Malarstwa do Kolegium Elektorów  (Gmach główny ASP, Audytorium,  godz. 17:00-18:00)

16.02.2024

Ostateczny termin składania oświadczeń wymaganych dla Kolegium Elektorów w grupach pozostałych nauczycieli akademickich, pracowników niebędących nauczycielami akademickimi, studentów i doktorantów.

19.02 – 04.03.2024

Zgłaszanie kandydatów na Rektora

08.03.2024

Ogłoszenie wstępnej listy kandydatów

   

11.04.2024

Spotkanie prezentacyjne Kandydata na Rektora dla Kolegium Elektorów, Audytorium 12:00-14:00

18.04.2024

Wybory Rektora 

17.05 – 29.05.2024

Wybory do Senatu

17.05.2024

Wybory do Senatu w grupie wyborczej Doktoranci (godz. 11:00)

20.05.2024

Wybory do Senatu w grupach pracowników niebędących nauczycielami  akademickimi (godz. 10:00)

20.05.2024

Wybory do Senatu w grupach pracowników jednostek pozawydziałowych – w tym ZHITS (godz. 15:00)

21.05.2024

Wybory do Senatu w grupie wyborczej pracowników Malarstwa (godz.12:00) Audytorium

22.05.2024

Wybory do Senatu w grupie wyborczej pracowników Rzeźby i Intermediów (godz.11:00) Mała Zbrojownia

23.05.2024

Wybory do Senatu w grupie wyborczej pracowników Grafiki (godz. 11:00) Dom Angielski

24.05.2024

Wybory do Senatu w grupie wyborczej pracowników Architektury (godz. 8:00-10:00) Audytorium

24.05.2024

Wybory do Senatu w grupie wyborczej pracowników Wzornictwa (godz. 11:00-13:00) Audytorium

29.05.2024

Wybory do Senatu w grupie wyborczej studenci:

Malarstwo, godz. 10:00

Grafika, godz. 11:00

AiW, godz. 12:00

RiI, godz. 13:00